Erekciós központ

erekciós központ
Budapest, I. Merevedési zavartól szenved?

Lábszárfekély kezelése A trombózis meglétének diagnózis felállítása nem a Trombózis- és Hematológiai Központ profilja, szakmailag azonnali akut ellátást igényel, amire mi - fekvőbeteg osztály intenzív osztály hiányában - nem vagyunk felkészülve. Akut ellátás igénye esetén, kérjük, hívjon mentőt, és keresse fel a területileg illetékes kórházat!

erekciós központ

Merevedési gondokat okozhat a magas vérnyomás tromboziskozpont. Erekciós központ kiváltó okok között a legtöbbször a stresszt szokták említeni, azonban nem szabad megfeledkezni arról sem, hogy a háttérben állhat más, súlyos betegség is, aminek szövődménye lehet a merevedési probléma. Kapocsi Judit tanárnő, a Trombózisközpont magas vérnyomás specialistája elmondja, hogy bizony egy olyan komolyan nem vett betegség is állhat a háttérben, mint a magas vérnyomás.

erekciós központ

Az erekciós probléma egy nagyon sarkalatos kérdés a férfiak, és közvetve a nők körében is. Része lehet benne a magas vérnyomásnak is Meg kell értenünk, hogy a magas vérnyomás nem egy olyan betegség, amire lehet legyinteni egyet.

Hiszen olyan mellékhatásai is lehetnek, amik nem csak kellemetlenek, de komoly lelki traumát is okozhatnak.

erekciós központ

Gyakran az a betegség okoz erekciós zavart, amelyik a hipertóniának is kockázati tényezője, vagyis nem konkrétan a magas vérnyomás váltja ki. A stressz mindkét betegségnél komoly szerepet vállal az előidézésben, de más betegségek, például az arterioszklerózis, vagyis a verőérszűkület is felvetődhet.

erekciós központ

Mivel a tartós hipertónia fokozhatja az arterioszklerózis kialakulásának esélyét, így, közvetett módon maga a magas vérnyomás is hozzájárulhat az erekciós problémához. Kapocsi Judit tanárnő, a Trombózisközpont magas vérnyomás specialistája elmondja.

Ezek a gyógyszerekkel függenek össze, de szerencsére van megoldás. A gyógyításban alkalmazott gyógyszereknek is erekciós központ olyan mellékhatása, ami erekciós gondokat okoz.

erekciós központ

Szerencsére nem mindegyik gyógyszer ilyen, így ha ez az esély is fennáll, akkor érdemes a kezelőorvossal konzultálni, és másik gyógyszert választani.

Lásd még